Transport

W ramach usług transportowych zapewniamy przewozy:

→ ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych,

→ materiałów niebezpiecznych ADR,

→ zarówno na terenie kraju, jak i za granicą (chodzi zarówno o kraje UE, ale również np. Szwajcarię, Norwegię, Turcję, Ukrainę, Kazachstan, Rosję, Macedonię, Mołdawię, Serbię, itd.).

Posiadamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, co pozwala nam swobodnie poruszać się po poszczególnych krajach.

Co więcej, dbamy o aspekty ekologiczne! W naszej flocie znajdziesz zarówno tabor pojazdów i ciągników siodłowych, które spełniają normy emisji spalin EURO 5, EURO 6, jak również naczepy o ładowności do 24 T, przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych (zgodnie z konwencją ADR).

Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami. Nasze auta zwiedziły już wiele różnych zakątków świata – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Spedycja

W ramach usług spedycyjnych zapewniamy naszym Klientom przewozy standardowe oraz niestandardowe w zależności od zapotrzebowania,

Logistyka

W ramach usług logistycznych zoptymalizujemy dla Ciebie koszty procesów logistycznych, a także dokonamy wyboru najlepszych środków i sposobów osiągnięcia celu