Gotówka z faktury już po 14 dniu tylko z HIT

Choose language:

Tylko z HIT
Gotówka z faktury już po 14 dniach
CZYTAJ WIĘCEJ
Nasze certyfikaty
Jesteśmy najlepsi i mamy na to dowody!
CZYTAJ WIĘCEJ
Logistyka
Organizacja i planowanie przewozu towarów
CZYTAJ WIĘCEJ
Spedycja
Sprawny przepływ surowców i materiałów
CZYTAJ WIĘCEJ
Transport
Przewóz towarów w kraju i za granicą
CZYTAJ WIĘCEJ

Transport, spedycja Jarocin

Transport i spedycja to bardzo ważne dziedziny gospodarki. Nie tylko dlatego, że przynoszą duże zyski przedsiębiorcom działającym w tej branży, ale także – a może nawet przede wszystkim – dlatego, że umożliwiają rozwój innym branżom. Wystarczy tylko wyobrazić sobie, co byłoby, gdyby nie istniała możliwość szybkiego transportowania towarów na skalę międzynarodową. Nie tylko nasze sklepy i hurtownie znacznie by zubożały w produkty, ale także wiele firm nie mogłoby kontynuować swojej działalności, ponieważ brakowałoby im maszyn, akcesoriów czy nawet zwykłych przedmiotów codziennego użytku.


Międzynarodowy transport drogowy Jarocin


Jako firma zajmująca się międzynarodowym transportem drogowym, mamy doskonały wgląd w to, jak wielką rolę dziedzina ta pełni w rozwoju gospodarki na całym świecie. Widzimy, jak setki tysięcy różnych produktów przemieszczają się pomiędzy różnymi krajami i dostrzegamy skalę zapotrzebowania na różnorodne przedmioty, surowce, materiały czy gotowe wyroby.


W swoją pracę wkładamy pełne zaangażowanie, ponieważ czujemy odpowiedzialność za powodzenie wszystkich zleceń, które dostajemy. Wiemy, że od ich realizacji może zależeć działalność wielu firm, zaopatrzenie wielu sklepów, funkcjonowanie wielu obiektów. Naszym klientom z Jarocina oferujemy transport na najwyższym poziomie – bezpieczny, szybki i prosto do celu. Dzięki temu mogą mieć pewność, że rozwój ich firm nie będzie w żaden sposób hamowany utrudnieniami w tym aspekcie.


Spedycja międzynarodowa Jarocin


Transport to praktyczna realizacja tego, czym zajmuje się spedycja. Jest to bowiem dziedzina działalności, która polega na planowaniu, organizowaniu i przygotowywaniu wszelkich działań transportowych. Spedycja międzynarodowa pozwala na zaplanowanie przewozów pomiędzy różnymi krajami. W naszym przypadku możliwa jest realizacja zleceń:

  • na terenie Unii Europejskiej,

  • na rynki wschodnie (Rosja, Białoruś),

  • na północ Europy (Norwegia)

oraz w wielu innych kierunkach. Szczegóły możesz poznać, kontaktując się z nami. Jako że dysponujemy własnymi samochodami ciężarowymi i dostawczymi, nie musimy współpracować z pośrednikami, a za jakość usługi, jej terminowość i bezpieczeństwo odpowiadamy w 100% sami.


Spedycja krajowa Jarocin


Oferujemy również przewozy i ich organizację na terenie Polski. Spedycja krajowa zajmie się przygotowaniem i rozplanowaniem tras oraz dobraniem taboru pojazdów, a nasi doświadczeni kierowcy zadbają o to, aby każdy towar dotarł do swojego celu na czas i w doskonałym, niezmienionym stanie.


Serdecznie zapraszamy podmioty z Jarocina do podjęcia współpracy z nami w zakresie transportu i spedycji. Najwyższa jakość usług, doskonała organizacja, fachowa obsługa i życzliwa atmosfera - to wszystko oferuje HiT Transport. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wyprzedzać konkurencję o krok zarówno w jakości usług, jak i w obsłudze klienta. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować. Czekamy na kontakt!

NASZA OFERTA