Gotówka z faktury już po 14 dniu tylko z HIT

Choose language:

Tylko z HIT
Gotówka z faktury już po 14 dniach
CZYTAJ WIĘCEJ
Nasze certyfikaty
Jesteśmy najlepsi i mamy na to dowody!
CZYTAJ WIĘCEJ
Logistyka
Organizacja i planowanie przewozu towarów
CZYTAJ WIĘCEJ
Spedycja
Sprawny przepływ surowców i materiałów
CZYTAJ WIĘCEJ
Transport
Przewóz towarów w kraju i za granicą
CZYTAJ WIĘCEJ

Spedycja Środa Wielkopolska

Jedną z najbardziej skomplikowanych działalności w dzisiejszym świecie bez wątpienia jest spedycja. Wykonywanie zawodu spedytora wymaga wielu przeróżnych kwalifikacji i umiejętności, a także wiedzy z różnych dziedzin: prawa, transportu, handlu, geografii, polityki... Dobry spedytor to taki, który potrafi zorganizować pracę sobie i innym: przygotować dobry, skuteczny plan działania i egzekwować jego wykonanie. Dobry spedytor to taki, który potrafi reagować na nieprzewidziane sytuacje i zawsze znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Dobry spedytor to taki, dla którego priorytetem jest wydajność, terminowość, bezpieczeństwo. Dobrych spedytorów znajdziesz w HiT Transport, jeśli zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy.


Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska


Podstawowy zakres naszej działalności to realizacja międzynarodowego transportu drogowego. Obsługujemy klientów z całej Polski – również tych działających w okolicach Środy Wielkopolskiej. Przewozimy towary za granicę w bezpiecznych warunkach i w wyznaczonych terminach. A za wszystko odpowiadają - wspomniani już wcześniej – spedytorzy, których zatrudniamy w naszych oddziałach w całej Polsce.


Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska


Spedycja międzynarodowa to niezwykle wymagająca dziedzina działalności. Jak pisaliśmy powyżej, wymaga wiedzy z różnych dziedzin, a także specyficznych predyspozycji. Dlaczego? Dlatego, że spedytor musi wykonywać wiele różnych zadań:

  • przyjmować zlecenia transportowe,

  • wyznaczać personel oraz pojazdy do realizacji transportu,

  • planować trasy tak, aby uwzględnić czas ich pokonywania, czas załadunku i rozładunku oraz dozwolony czas pracy kierowców,

  • kontrolować przebieg zlecenia,

  • przygotowywać dokumentację i dbać o wszystkie formalności związane z przewozem,

  • nie pozwalać na "puste przejazdy", które narażałyby firmę na straty,

  • kontaktować się z lokalnymi i zagranicznymi klientami, kontrahentami, zleceniodawcami, odbiorcami.


To praca bardzo dynamiczna i pełna wyzwań, dlatego nie każdy się w niej sprawdzi. Spedytorzy z HiT Transport są jednak prawdziwymi pasjonatami, co udowadniają każdego dnia.


Spedycja krajowa Środa Wielkopolska


Organizujemy także przewozy towarów na terenie Polski, zarówno na krótkie trasy (lokalne zaopatrzenie), jak i do bardziej oddalonych lokalizacji. Spedycja krajowa także stawia przed pracownikami mnóstwo wyzwań, choć oczywiście praca "na własnym podwórku" może być pod wieloma względami nieco mniej stresująca (chociażby ze względu na brak barier językowych czy kulturowych).


Transport ADR Środa Wielkopolska


Klientom ze Środy Wielkopolskiej i okolic proponujemy również współpracę z nami w zakresie transportu ADR. Przewożenie substancji niebezpiecznych podlega rygorystycznym procedurom, które w HiT Transport doskonale znamy i do których bez wyjątku się stosujemy. Możesz nam zaufać, powierzając nam dowolne towary.


Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt!

NASZA OFERTA