Gotówka z faktury już po 14 dniu tylko z HIT

Choose language:

Tylko z HIT
Gotówka z faktury już po 14 dniach
CZYTAJ WIĘCEJ
Nasze certyfikaty
Jesteśmy najlepsi i mamy na to dowody!
CZYTAJ WIĘCEJ
Logistyka
Organizacja i planowanie przewozu towarów
CZYTAJ WIĘCEJ
Spedycja
Sprawny przepływ surowców i materiałów
CZYTAJ WIĘCEJ
Transport
Przewóz towarów w kraju i za granicą
CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna

Coraz bliżej święta...

Święta to czas pełen magii i wzruszeń. Czas bliskości i ciepła. Nie z wszystkimi będzie nam dane spotkać się osobiście, dlatego ślemy w ich stronę tę małą, acz pochodzącą z głębi naszych serc, pocztówkę.


Drodzy Klienci, dziękujemy, że z nami byliście przez te ostatnie 12 miesięcy. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze niejeden rok wspólnej drogi! Życzymy Wam na te święta i na każdy inny dzień dużo satysfakcji z podejmowanych działań, cierpliwości i determinacji w osiąganiu zaplanowanych celów.


Drodzy Kierowcy, przyjmijcie nasze wyrazy wdzięczności za trud włożony w pracę na rzecz naszej firmy. Życzymy Wam tyle powrotów, ile wyjazdów, a także tego, by te powroty do najbliższych były jak najczęstsze i jak najprzyjemniejsze.


Drodzy Spedytorzy, dziękujemy Wam za zaangażowanie, jakie wkładacie w codzienne obowiązki oraz za to, że dzięki wam, nasze ładunki zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Życzymy Wam, by równie pomyślnie układały Wam się wszystkie inne sprawy. Niech nie opuszcza Was pogoda ducha, a wytrwałość pozwala Wam osiągać nowe cele.


Drodzy Klienci, Pracownicy, Sympatycy HiT Transport, życzymy Wam, byście w święta Bożego Narodzenia zaznali rodzinnego ciepła i miłości; by gwiazdka, która zapali się na wigilijnym niebie, rozpaliła w Was również żar dobroci dla drugiego człowieka. Niech nie zbraknie miejsca dla zbłąkanych wędrowców przy stole. Życzymy Wam, byście znaleźli spokój i ukojenie, a Wasze serca by wypełniły się nadzieją i optymizmem, które będą Wam towarzyszyć przez cały kolejny rok. Niech 2019 przyniesie Wam wiele sukcesów, zarówno tych zawodowych, jak i osobistych.

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!
NASZA OFERTA